Menu
O nás

Remarkplast compounding a.s.

Akciová společnost Remarkplast compounding a.s. byla založena 8. října 2015.

Remarkplast compounding a.s. je obchodní společnosti zabývající se prodejem compoundů, re-compoundů a regranulátů. Jako dceřiná společnost navazujeme na dlouholeté obchodní zkušenosti získané při práci pod záštitou původní společnosti Remarkplast s.r.o. Nadále chceme patřit mezi významné dodavatele, využívat vybudovaného know-how, moderního technického a technologického zázemí a profesionality našich spolupracovníků.

Naším hlavním cílem je zahrnout kvalitní výrobky pod silnou obchodní značku a vytvořit adekvátní obchodní a marketingovou podporu našim stávajícím i novým zákazníkům. Právě v této oblasti vám nabízíme nové obchodní portfolio. Nová produktová řada se stala již v několika projektech v oblasti automotive plnohodnotnou alternativou k běžně používaným granulátům. Výrobky jsou zde dodávány pod novou obchodní značkou Remarkplast compounding a.s.

Záleží nám na tom, aby bylo jméno Remarkplast compounding a.s. vždy spojováno pouze s kvalitou, odborností, progresivitou, vstřícností a celkovou spokojeností zákazníků.

Jsme připraveni vám podat doplňující informace o naší společnosti a kdykoliv se s vámi setkat. Byli bychom rádi, kdybyste po našich setkáních dospěli k názoru, že naše společnost Remarkplast compounding a.s. je právě tou společností, se kterou chcete realizovat své projekty.

Certificate ISO 9001:2015 (PDF - 1.87 MB)
Certificate ISO 14001:2015 (PDF - 1.88 MB)